Search
  • Marcela Machavová

Coworking zadarmo vyhrali štyria záujemcovia

Aktuálne žijeme v náročnej dobe pre všetkých. Zamestnanci strácajú prácu, živnostníkom sa nedarí ani zďaleka tak, ako predtým. Čo je horšie, účty platiť treba, vrátane nájmov v kanceláriách. My sme sa ale rozhodli odbremeniť zopár záujemcov od platenia nájmu a venovali sme im coworking v Kruháči na 3 mesiace zadarmo.

Dňa 1. októbra 2020 bola spustená súťaž s názvom NA TEJTO STOLIČKE CHÝBAŠ UŽ LEN TY! Pre zapojenia sa do súťaže bolo potrebné zaslať nám na mail kontaktné údaje a správu, čomu sa súťažiaci venuje alebo by sa chcel venovať. Súťaž sme nechali spustenú do 9. októbra 2020. Na naše prekvapenie bol záujem mimoriadny.


Na začiatku sme nešpecifikovali, koľko ľudí coworking vyhrá. Chceli sme dať šancu viacerým, preto sme prekvapili samotných účastníkov a nakoniec vybrali až štyroch víťazov. Coworking zadarmo dostávajú výhercovia na obdobie 15.10.2020 - 15.1.2021. Veľmi sa tešíme, že rady našich coworkerov doplníme o šikovnú projektovú manažérku, software developera a architekta v jednom, marketéra i logistu. Všetkým zúčastnením veľmi pekne ďakujeme za zaslané maily. Súťaž pre jej úspech určite zopakujeme aj v budúcnosti.65 views0 comments