Search
  • Marcela Machavová

Akadémia podnikania už aj pre dospelých

Na Kruháči sme sa rozhodli vzdelávať nielen stredoškolákov, ale aj dospelých akéhokoľvek veku. Jediné, čo potrebujeme, je ich motivácia a chuť sa vzdelávať. Ak ešte nevieš, kam by chcel smerovať svoj biznis, naša Akadémia podnikania s podtitulom – Podnikanie s vášňou je pre teba tou správnou voľbou. Celý program je navyše zadarmo, jediné, čo treba „zaplatiť“ sú tri dni voľného času, ktoré ale rozhodne budú stáť za to.

Zhrnutie programu

Aby sme ťa ešte viac prilákali, opíšeme ti kompletný trojdňový program. V stredu 21.10.2020 sa budeme venovať najmä osobnostnému poznaniu v spojení s biznisom, ale aj súkromným životom. Povieme si niečo o vrodených talentoch, silných stránkach, kompetenciách, osobnej značke – ako sa vnímaš ty sám a ako ťa vnímajú iní. Identifikujeme si životné hodnoty, ktoré musia byť v súlade s tvojou prácou, aby si v nej mohol byť šťastný a úspešný. Vyhotovíme si psychometrické testy a budeme sa venovať zážitkovému kariérovému poradenstvu zameranému na identifikáciu vlastného potenciálu.


Vo štvrtok 22.10.2020 sa budeme venovať najmä seba-prezentácii, time-managementu či komunikácii s cieľom odovzdať jasnú správu počas nášho prejavu. Pozrieme sa tiež na tímovú spoluprácu, prioritizáciu a riešenie konfliktných situácií. Nakoniec sa zameriame na myšlienkové mapy spolu so spôsobmi, ako nám môžu uľahčiť plánovanie a život.


Posledný deň školenia, piatok 23.10.2020, preberieme revíziu biznis plánu s ohľadom na rýchlo sa meniaci trh, trendy v podnikaní a správnu identifikáciu avatar klienta spolu s jeho potrebami a cieľmi. Pozrieme sa na životnú mapu každého z nás vrátane úspechov, pádov a čo sme sa z nich naučili. Určíme si network of support – ľudí, ktorí nás na našej ceste podporujú a sú kľúčoví pre naše podnikanie i osobný život a dáme návod na to, ako stíhať dôkladne plniť všetky povinnosti vyplývajúcej z našich rolí, či už si naraz majiteľ, konateľ, zamestnanec, dcéra, syn, brat, sestra, matka, atď. Školenie ukončíme plánmi do budúcna prostredníctvom nástenky vízií a vizualizujeme si našu ideálnu budúcnosť.

Program bude obohatený hodinovým individuálnym mentoringom. Počas tejto hodinky sa každý účastník bude môcť mentorky opýtať čokoľvek, čo potrebuje zlepšiť či zmeniť vo svojom profesionálnom živote.


Celým kurzom ťa bude sprevádzať skúsená mentorka a koučka Zuzka Záhradníková, ktorú sme našli vďaka platforme workshop.sk. Zuzka program zostavovala tak, aby si z neho každý odniesol to najpodstatnejšie – našiel svoju cestu; spoznal, na ktorú podnikateľskú oblasť sa hodí a na ktorú by na druhej strane mal pri svojich slabých stránkach zabudnúť. Podľa jej slov ju teší, keď ľuďom pomôže naplniť svoje poslanie, pretože len keď si v niečom dobrý a napĺňa ťa to, bude ťa podnikanie naozaj baviť a taktiež bude trvalo-udržateľné. Tak neváhaj a prihlás sa už dnes na marcela@kruhac.sk alebo 0915 898 285. V termíne 21.-23.10.2020 ťa čakáme u nás na Kruháči každý deň od 9:00-16:00, tešíme sa.


31 views0 comments